Únor 2008

Proč bloguju?

25. února 2008 v 21:06 Soutěže
1.Baví mě to
2. zahání nudu
3. můžu najít bezva lidi
a tak dále :-)

Smutný...

25. února 2008 v 16:32 Interesantní: příběhy,ankety....
Ano, to jsem já. A připadám si jako v kleci. Proč? Tu klec jsem si pro sebe přece přichystala sama! Já sama jsem se mohla rozhodnout, bylo to na mě. Proč jsem to udělala?????!!!!!!!.......Abych nebyla sama. To bylo tak strašně, tak strašně moc krátkozraké......abych nebyla sama. Jenže to bylo chvíli, chviličku a teď jsem úplně sama. Samotinká. Jako malinkatý ostrůvek v tom největším oceánu. Ne ostrůvek-........kamínek, maličkatý kamíneček na tom nejhlubším oceánském dně. A ten oceán je mořem zoufalství a beznaděje.

Já udělala krok. Myslela jsem si, že krok vpřed, nahoru......a že se budu moct kdykoliv vrátit. Nevěděla jsem, že ten krátký okamžik, kdy jsem se rozhodla tak zásadně ovlivní můj život. Kdybych tak věděla, že ten krok nevede vpřed, ani nahoru ani na světlo. Teˇuž vím, že vedl jen na dno temného, ledového oceánu. Oceánu smrti.

Nikdy bych nevěřila, jak dvě písmena rozhodnou můj osud. Tehdy jsem byla na rozsectí. Přišla jsem na něj hezkou, úhlednou cestičkou. a na tom rozcestí jsem řekla jen jedno slovo - JO. A to slovo rozhodlo, že se vydám po na pevní pohled lákavé cestě do smrtícího oceánu. Kdyby mi tehdy někdo řekl, kam ta cesta vede! Jenže rozsestníky v životě neexistují. Jaké by to pak bylo? Život by plynul lehce, bez překážek. Ale co by to bylo za život? Nikdo by neudělal chybu.......

Teď jsem však chybu udělala já. Jednu jedinou zásadní chybu. A pak už se chyby nedaly vrátit a já se nechala unášet po cestě - špatné cestě. Ta cesta vedla z kopce, ale bez větších překážek. Všechno za mě řešili ti, kdo mne svedli na tuto cestu. A já se nikdy nechtěla vrátit - ne vrátit, to vlastně nejde, ale hledat cestu, jinou, malou cestičku, třeba strmou a plnou překážek, ale tato cestička by mne dovedla zpět na rozcestí, kde už bych věděla kam. Ale já nechtěla. Nechtěla jsem hledat malé, obtížnější cesty. Já šla stále rovně, až na pobřeží. Ještě tam jsem se mohla vrátit. Teď však ležím na pobřeží a polévají mne první ledové vlny.....

Teď už vím, jak se věci mají. Vím, že je to pozdě. Všechno jsem si uvědomila pozdě. Až teď když tu ležím a tiše umírám. Když bych tehdy řekla NE a drogy si nikdy nevzala..... nepředávkovala bych se teď a neležela bych tu v tiché, špinavé uličce....

Vím, že tohle jsou moje poslední chvilky. Zachvíli mne už vlny spláchnou. Těžko se mi dýchá a už nevidí ani uličku, jen mlhu. Moc bych se chtěla omluvit těm, kterým jsem svým rozhodnutím ublížila. Zachvíli už bude konec a já se toho konce bojím. Přeji si, aby u mě byla maminka a držela mne za ruku, když umírám. Aby mne pohladila po vlasech a řekla několik utěšujících slov. A táta, který by mi řekl, že každý v životě děla chyby, a odpustil mi. Abych se s nimi mohla rozloučit a říst jim, ře vím, že jsem udělala chybu. Ježe na všechno je už pozdě a vlny mne pomalu unáší pryč.....


Zdroj-http://hopelessness.blog.cz

Píšu, píšu.....

23. února 2008 v 21:31 Já a blog
Ahoj všichni!
Tak píšu a napadlo mě že bych měla napsat něco o sobě, když ten blog mam docela dlouho.....

věk: 13 let
znamení: kozoroh

oblíbené barvy: oranžová, žlutá, zelená, fialová...
oblíbený zpěvačky: Rihanna, Avril
oblíbený čísla: 7,16,9...
oblíbený měsíc: červenec a srpen :-)
oblíbená hra: joungle speed ( fakt super!)
oblíbený sport: basket, lyžování
oblíbený film: je jich hodně
oblíbený seriál: ordinace v růžový zahradě, kriminálka new york, kobra 11 atd.
oblíbený žánr: krimi, thiller, komedie, horor....
oblíbený jídlo: těstoviny, spaghetti, hranolky, Čokoláda ( mléčná a hořká!)
oblíbený zvířátko: delfíni, hroši

volný čas: icq, čtení knih, basket

co nesnášim? Matiku a fyziku

a víc mě už nenapadá, ale možná (!) bude pokračování

ahoj a dobrou noc vám přeje Zvoneček9

P.S Prosiim pište komentáře!!! moc diky ;-)

Medvěd Brumla

18. února 2008 v 15:58 Moje příběhy
Medvěd Brumla

Medvěd Brumla bydlel ve velmi krásném Lese zvířátek.Spolu s ním tam bydlela ještě další zvířátka-opice, dvě veverky aj. Brumla nebyl v lese moc oblíbený. To z jednoho důvodu: když měl v lese pomáhat, tak řekl, že je moc unavený a šel si lehnout, protože Brumla nade vše miloval spánek. Vždy, když měl chvíli času, tak si našel klidné místečko a tam usnul. Jednou ho vyrušila při jeho snech opice Líza a Brumla se na ni naštval, protože se mu zdálo o medu, který zbožňoval. Líze pěkně od plic vynadal a otočil se na druhou stranu a spal dál. Líza se na něj naštvala a tak vymyslela lest. Druhý den ráno pozvala Brumlu k sobě na med. Brumla ihned souhlasil a povídá "Tak já tedy přijdu na oběd!". Když Brumla přišel a uviděl dva sudy s medem, byl štěstím bez sebe. Nejdřív přišel k prvnímu sudu a snědl všechen med, až byl celý ulepený. Když přišel ke druhému sudu a otevřel ho, byl velmi překvapený. V sudu nebyl med, jak předpokládal ale včely. Včely se na něho okamžitě vrhly- byl ulepený od medu a také proto že byly v sudu, už od večera. Brumla běžel a běžel až za hory a za doly, jak se snažil utéct před včelami. Celý les zvířátek ho sledoval, než jim zmizel za horou. Všichni zvířátka byly Líze nesmírně vděčná.

Vaše manažerské schopnosti

17. února 2008 v 23:59 Testy
Testík manažerských schopností

Nasledující test se skládá ze čtyř otázek, které proveří, zda se hodíte pro výkon vedoucí funkce. Podle statistik 90 % vedoucích pracovníku v tomto testu neuspělo. Přesto test neni obtížný - stačí trochu přemýšlet.

1. Jak dostanete malou žirafu do ledničky?
Správná odpověď: Otevřete dvířka, vložíte žirafu dovnitř, zavřete dviřka. (Tato otázka zjišťovala, zda nemáte tendenci dělat jednoduché věci složitě.)


2. Jak dostanete malého slona do ledničky?
Špatná odpověď: Otevřete dviřka, vložíte slona dovnitř, zavřete dviřka. Správná odpověď: Otevřete dviřka, vytáhnete žirafu, vložíte dovnitř slona, zavřete dvířka. (Tato otázka zjišťovala, zda myslíte logicky.)


3. Lví král pořádá setkání zvířat.
Zúčastnila se všechna zvířata kromě jednoho. Které chybělo?
Správná odpověď: Malý slon - ten je přece v ledničce! (Tato otázka testovala vaší paměť.)


4. Dostanete se k řece, v níž žijí krokodýli.
Jak se dostanete na druhou stranu?
Správná odpověď: Prostě ji přeplavete. Všichni krokodýli jsou přece u Lvího krále! (Tato otázka testovala, jak dalece dokážete pochopit to, co čtete.)

Jestliže jste některou otázku nezvládli, neklesejte na mysli. Skutečni vedoucí pracovníci jsou na tom stejně :o)

zdroj: http://mar-kety.blog.cz

První, ale hodně smutný příběh

15. února 2008 v 16:23 Smutný příběhy
Bylo jednou slepé děvče, které nenávidělo sebe a celý svět za to, že nemůže nic vidět. Měla vrozenou vadu očí a nikdy nic a nikoho neviděla. Každého nesnášela, až na svého chlapce. On byl stále s ní, ve všem jí ochotně pomáhal. Jednou mu řekla, že kdyby někdy mohla vidět, hned by se za něho vdala. Stalo se jednoho dne, že se konečně, po dlouhé době našel dárce, který jí mohl dát nemocnou část očí. A tak se těšila, že konečně uvidí svět a taky svého přítele. Chlapec se jí hned po operaci přišel zeptat, jestli si ho vezme. Dívka se usmála, ale když otevřela své "nové" oči a uviděla ho, byla v šoku. I on byl slepý. Začala přemýšlet o svém životě a nakonec slepého chlapce odmítla. Ten smutně odešel, z očí mu tekly slzy. Po pár dnech jí přišel dopis. Byl od něho. Chlapec jí děkoval za všechny krásné chvíle, které spolu prožili. Na konci dopisu stálo "A dej prosím pozor na moje oči".....

Zdroj: http://slecnabourak.blog.cz

Psycho test

2. února 2008 v 11:28 Testy
Je to príbeh jedné dívky. Kdyz byla na pohrbu své matky, setkala se tam s chlapcem, kterého do té doby nikdy nevidela. Protoze ten chlapec byl tak krásný a okouzlující, jak si vzdy predstavovala, ze by její vysnený chlapec mel být, okamzite se do nej zamilovala. Protoze vsak byla velmi ostýchavá, nezeptala se jej na jeho telefonní císlo, ani kde bydlí. O pár dní pozdeji tato dívka zavrazdila svou sestru.

Otázka zní: Jaký byl motiv vrazdy její sestry?

Premýslejte, prosím, a pokud nejaký motiv naleznete, podívejte se níze pro vysvetlení. Pokud na zádný motiv neprijdete, udelejte totéz.
Nedívejte se vsak na resení ihned, zkuste popremýslet!!!:D

Odpoved: Dívka doufala, ze se se svým milovaným chlapcem potká opet na pohrbu.Pokud jste odpovedeli správne, premýslíte jako psychopat.
Tento test vytvoril jeden slavný americký psycholog, aby otestoval, zda nekdo má mentalitu vraha. Drtivá vetsina uveznených masových vrahu odpovedela na tento test správne. Pokud jste neodpovedeli správne, je to pro vás dobrá zpráva - nemáte mysl psychopata a potencionálního vraha.

Pokud vasi prátelé odpovedeli na tento test správne, pak vám doporucuji, abyste si od nich drzeli odstup.:D