První příběh

2. dubna 2008 v 16:00 | Zvoneček9 |  Moje příběhy
Podívala se na něj a řekla ano. To on ji pozval na rande. Na její první v životě. A teď tu sedí sama pod vrbou, kde spolu tak často sedávali a dívali se jak po řece plavou labutě a nebo jak naproti jede vlak…..Teď je sama.. neví co udělala špatně..Nemá sílu přemýšlet nemá sílu jít do školy nemá sílu se ho zeptat, nemá sílu o tom mluvit…………Nechápe jak jí to mohl udělat. Za týden by to bylo přesně 4 měsíce co by spolu chodili. Na ten den chtěla s ním jít do kina nebo sem ale to se už nestane.Nechápe jak jí to moh udělat a hlavně proč..PROČ začal chodit s její nejlepší kámoškou? Proč??? A proč ona si s ním začala? Proč je vlastně seznamovala? Proč spolu všichni trávili tolik času? Proč? Proč? Proč? Proč???????????????
Ted' s odstupem času jí dochází, že už spolu musejí být dlouho.. Jinak by přeci nezrušil kino, zologickou, bowling,kulečník…Nebo ano? Nebyla pro něho dost dobrá? Štíhlá, chytrá, nebo krásná?? Co? Najednou se podívá na řeku a ví co musí udělat... Opatrně leze na vrbu a bere do ruky jejich první společnou fotku a trhá ji vejpůl… Pak na druhou stranu-tam kde je on- přitiskne svoje ústa namalovaná rtěnkou..Nakonec ji zahazuje za sebe…
Pak vyleze ještě víš a chvilinku se odhodlává. Má skočit, nemá skočit
má skočit, nemá skočit, má skočit……… Pak skočí. Zavře oči a cítí kolem sebe jen bublinky.Bublinky proudí kolem ní nahoru a ještě výš zatímco ona klesá….
Pak cítí jak ji opouštějí poslední síly,když ji najednou chytají kolem pasu nečí ruce.Neví čí jsou. Jen cítí jak ji tahají nad vodu a potom i na břeh. Snaží se otevřít oči, ale jde to jen stěží a jen na malou škvírečku…V tom najednou pozná svého přítele… Chce oči otevřít, ale nejde to… Slyší jak jí říká " Miluju tě.Neumírej mi!". To byla poslední slova co kdy slyšela.Usíná…navždy. Už nikdy neuslyší pravdu. Miloval ji..Tohle byla zkouška.S její kámoškou chodil na "oko".Chtěl zjistit jestli ho opravdu miluje..Milovala ho. Chtěl ji zachránit ale přišel pozdě….
P.S Prosiiim napište jestli se vám to líbilo nebo jestli ne...diky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emusiknka Emusiknka | 4. dubna 2008 v 20:08 | Reagovat

Bééé.To je smutňoučký!!!!!!!

2 chytracka chytracka | E-mail | Web | 17. května 2008 v 20:18 | Reagovat

Ahojky,mas super blog je hrozne hezkej...Je suprovej

3 :) :) | 11. července 2008 v 23:35 | Reagovat

moc hezký! :'( <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama